top of page

Mistrzostwa Europy w grze na flipperach 2024

EPC_Logo_RGB kopia_edited.png

PARTNERZY

RS Pinball GmbH EN Logo V1B (transparent
FunHouse Katowice_edited_edited.png
ret_edited.jpg
logo_edited.jpg
fpl_edited.jpg
fman.png

Dystrybutor nowych i używanych flipperów wszystkich marek. W sprzedaży również części zamienne i akcesoria oraz automaty do gier i do rozrywki, w tym automaty do gry w rzutki.

Interaktywne Muzeum Flipperów i Gier Arcade w Katowicach. Ogromna kolekcja flipperów oraz gier arkadowych, wyścigowych, konsoli i różnych symulatorów.

Ponad 30 flipperów w klimatycznym klubie flipperowy w Warszawie. Właściciel szczególnie upodobał sobie klimaty kosmiczne flipperów, np. Star Trek, Star Wars, Alien czy Mandalorian.

Kameralny z charakterem klub flipperowy na Śląsku w Siemianowicach Śląskich. Ciekawe miejsce z flipperami i grami arcade, gdzie można znaleźć flippery z najnowszej edycji.

Polski dystrybutor flipperów marki Stern. W sprzedaży zawsze najnowsze produkcje. Firma oferuje również możliwość wynajmu oraz organizacji eventu z flipperami i z urządzeniami retro.

Oficjalny dystrybutor flipperów marki Pinball Brothers, Dutch Pinball oraz JJP. Właściciel to flipperowy entuzjasta dzielący się ciekawostkami i nowościami, również na swoim kanale youTube.

bottom of page